img

Hello, I’m Tolga EGE, an Award-Winning Full Stack Mobile App development Specialist.

Gazi Üniversitesi'nde Bilgisayar eğitimimi tamamladım ve yazılım sektöründe 21 yıldır aktif olarak çalışmaktayım. Bu süre zarfında çeşitli teknolojiler kullanarak çeşitli projeler geliştirdim ve başarıyla tamamladım.
Kariyerim boyunca uzmanlık alanlarım arasında mobil uygulama geliştirme (Flutter, React Native), web teknolojileri (Python, Django, Symfony, PHP), ve Javascript (React.js, Vue.js) gibi alanlar bulunmaktadır. Ayrıca Python ve Node.js ile web kazıma, veri analizi ve veri madenciliği gibi veri odaklı işlerde de deneyim sahibiyim.
Kod yazmanın ve problem çözmenin benzersiz tatminiyla, kodlamayı sadece bir iş değil aynı zamanda bir tutku olarak görüyorum. Başkalarına yardım etmek ve çözüm üretmek beni motive ediyor ve bu nedenle freelancer programcı olarak kariyerime devam etmekteyim.
Size sunabileceğim hizmetler arasında Python programlama, web kazıma/tarama, mobil uygulama ve SQL tasarımı ile arka uç API geliştirme, Flask/Django/PHP gibi çeşitli web geliştirme teknolojileri, ve birçok veritabanı teknolojisi ile ilgili geniş bir bilgi birikimi bulunmaktadır. Ayrıca JSON, XML, CSV, EXCEL gibi farklı veri depolama formatlarına hakimim ve Amazon, Discord, Twilio, Slack, Twitter gibi popüler API'lerle de deneyimim bulunmaktadır.
Kodlama tutkumu ve geniş teknik yeteneklerimi sizin projenizde değerli bir kaynak olarak kullanmaya hazırım.

My Experience
  • 2018 // Now Full stack developer PHP - Flutter
  • 2017 // 2018 Full stack developer Kodpit
  • 2016 // 2017 Full stack developer Point
What I do
  • Mobile Development
  • Ecommerce Software
  • Website
  • Typography
img img

21+

YEARS OF EXPERIENCE

+125

TOTAL PROJECTS

09

RECOGNITIONS

00

UNHAPPY CLIENTS
img
Education
2009 - 2011 Computer Programing Gazi University University of Turkey
2003 - 2007 Computer Programing High scholl of Denizli